20 квітня 2024 р.

У Чечельницькій районній лікарні підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус

09.06.2020

Відомо, що вірус виявили у мешканки с. Білий Камінь, що приїхала із м. Вінниця. Інформацію про підтверджений випадок надав головний лікар КНП «Чечельницька ЦРЛ» Сергій Могила: «Молода людина звернулась до медичної установи для отримання Медичної довідки про стан здоров’я. Після ПЛР-дослідження у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус. Акцентую увагу, що пацієнтка симптомів хвороби НЕ МАЛА. Наразі вона знаходиться вдома на самоізоляції. Уже встановлено коло контактних осіб, які проходять тестування та знаходяться на самоізоляції».

Водночас на самоізоляції у Чечельницькому районі перебуває 9 осіб: с. Демівка (3), с. Любомирка (1), с. Бондурівка (1), с. Рогізка (1), с. Тартак (1), смт Чечельник (2), які прибули із-за кордону.

«Наявність коронавірусу у жительки нашого району, – це ще одне свідчення того, що чечельничани повинні себе берегти.  Наголошую – ми всі повинні уважно ставитись до свого здоров’я, і маємо бути відповідальними не тільки за себе, а й за оточуючих людей, з якими ми спілкуємося. Це відповідальність перед собою і своїми рідними. Прості правила: зберігати соціальну дистанцію (1,5 м), мити руки з милом, користуватись антисептиком, в громадських місцях перебувати в захисних масках, зміцнювати імунітет - убережуть вас від зараження», - підкреслив перший заступник голови РДА Віталій Савчук.