29 березня 2024 р.

У бібліотеці відбувся черговий семінар

17.04.2019

17 квітня  в  Чечельницькій  центральній  районній  бібліотеці відбувся  черговий  семінар  бібліотечних  працівників району  на  тему: «Впровадження  УДК  в  практику  роботи  бібліотек системи».

Зі  вступним  словом «Бібліотеки в контексті часу: важливий етап роботи з книжковим фондом»  виступила Ольга Шуть, директор  ЦРБ, а  Наталя Печарська, завідуюча  РДБ, обговорила з присутніми  тему «Орієнтована  робоча  схема таблиць УДК для  дітей».  «Списання  літератури – важлива ланка роботи бібліотеки з фондом» -  виступила Наталя Чернега, бібліотекар  відділу  комплектування.   Сергій  Крисоватий, інженер-програміст ЦРБ, презентував слайди для  підготовки  презентацій та довідок про роботу бібліотек.

Підсумувала семінар  Вікторія  Стипанишина, методист ЦРБ, об’єднавши тему  УДК і підговки для обслуговування  читачів у 2 і 3 кварталі  2019 року. Націливши працівників бібліотеки на плідну працю для жителів району.

Ольга Шуть, директор  ЦРБ