17 квітня 2024 р.

У Берізках-Чечельницьких відбулося обговорення Перспективного плану розвитку району

19.12.2018

Сьогодні, 19 грудня, відповідно до графіку проведення обговорень Перспективного плану розвитку населених пунктів Чечельницького району, у приміщенні сільської ради с.Берізки-Чечельницькі відбулося обговорення пропозицій до Перспективного плану розвитку району.
В обговоренні взяли участь перший заступник голови Чечельницької райдержадміністрації Віталій Савчук, сільський голова Лідія Гричулевич, активісти села.

Виступаючи перед присутніми, Віталій Володимирович подякував за небайдужість громади до розвитку села. «Сьогодні децентралізаціє дає широкі можливості органам місцевого самоврядування і село Берізки-Чечельницькі є прикладом успішного села в умовах нинішніх реформ», - зазначив Віталій Савчук.
Жителі громади обговорили проблемні питання населеного пункту та внесли пропозиції до Перспективного плану розвитку Чечельницького району на 2019-2021 роки, зокрема, щодо поточного ремонту дороги та будівництва тротуару по вулиці Комарова, капітального ремонту даху сільського будинку культури і фасаду дошкільного навчального закладу, встановлення п’ятнадцяти площадок для роздільного збору сміття та ін.