29 березня 2024 р.

У 2019 році студенти коледжів та учні закладів профосвіти складатимуть ДПА у формі ЗНО з двох предметів, - МОН

02.10.2018

Учням закладів професійної освіти та студентам вишів, які у 2019 році отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту, потрібно буде проходити державну підсумкову атестацію в формі ЗНО з двох предметів. Першим буде тестування з української мови і літератури, а другим - на вибір математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Про це йдеться у наказі МОН ВІД 11 вересня 2018 р. № 931, яким врегулювано проведення ЗНО 2019 року.

2019 року ЗНО проходитиме з 20 травня до 12 липня. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест щонайбільше з 4 навчальних предметів з переліку:

• українська мова і література;
  • історія України;
  • математика;
  • біологія;
  • географія;
  • фізика;
  • хімія;
  • англійська мова;
  • іспанська мова;
  • німецька мова;
  • французька мова.

Випускникам шкіл результати ЗНО з 3 предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА. Вони мають обов’язково скласти:

• українську мову і літературу;
  •  математику або історію України (на вибір учасника);
  • один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова).

Результат тесту з іноземної мови зараховуватиметься як ДПА за виконання випускниками шкіл завдань:

• академічного рівня, якщо вони вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні;
  • академічного та профільного рівнів, якщо вивчали мову на профільному рівні.