26 квітня 2024 р.

Тиждень дитячої та юнацької книги «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято»

11.04.2019

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, в дитячій бібліотеці проходив тиждень дитячої та юнацької книги: «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято».

Цьогорічний тиждень дитячої книги у бібліотеці був неймовірно насичений та приніс безліч сюрпризів. Розпочався він з зустрічей з місцевими поетами: Тетяною Гальчинською та Павлом Чернієвським , де усі бажаючі мали змогу познайомитися з талановитими людьми нашого краю, та почути вірші із уст самих авторів.

Чудовим спогадом для працівників бібліотеки став конкурс «Згадати все» де діти, беручи в руки казкові речі, пізнавали героїв казок,згадували назви,а потім читали казки в ролях, відкриваючи в собі ще досі не знані акторські здібності.

Надзвичайно веселим був конкурс малюнка «Намалюй колобка», де діти з зав’язаними очима мусили на швидкість намалювати колобка.

Лялькова вистава «Вивчай правила та знай їх завжди» навчила  маленьких читачів як правильно користуватися книгою.

Перлиною цього тижня стала книжкова виставка «Книги ювіляри 2019 року», де діти мали можливість познайомитись з книгами видатних письменників, а саме: Т. Шевченка «Сон», якій у цьому році виповнюється 175 років, 60 років тому була написана книга В. Нестайка « В країні сонячних зайчиків»,яка вже декілька років підряд несе горде звання «Книга року». Свій золотий ювілей, 50 років, святкує книга В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям», та сорокаріччя зустрічає роман у віршах Л. Костенко «Маруся Чурай».

З нагоди 100-річчя від дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Національна бібліотека України для дітей спільно з партнерами ініціювала  проведення Всеукраїнського конкурсу есе «Діти єднають Україну».

Мета  конкурсу - це формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості та знань про історію України, сприяння національно-патріотичному вихованню особистості.

Цього тижня читачам нашого району випала можливість взяти участь у цьому конкурсі, який проводився в двох вікових категоріях: 10-14 років та 15-18років.

В ньому брали участь діти нашого району, а саме:

1-ша категорія:

Червоняк Ангеліна, смт.Чечельник,

Писанецька Юлія, смт.Чечельник,

Мартьянова Анжеліка смт.Чечельник,

Шпортюк Ярослава,с.Вербка,

Шпортюк Богдан,с. Вербка,

Романчук Анастасія,с. Демівка,

Пустова Тетяна, смт.Чечельник.

2-га категорія:

Попадюк Каріна,смт.Чечельник,

Вдовиченко Тетяна, с.Бритавка,

Званчук Олександр, с.Демівка,

Діхтяр Сніжна,с.Вербка,

Лемець Ірина,с.Вербка,

Тумачок Аліна,с.Стратіївка.

Всі діти, які брали участь в конкурсі, нагороджені подяками районного відділу культури Чечельницької РДА і подарунками від народного депутата України Юрія Миколайовича Македона.