28 березня 2024 р.

Трудова міграція – одне із пріоритетних питань для Мінсоцполітики

04.01.2019

Трудова міграція – одне із пріоритетних питань для Міністерства соціальної політики. Це зазначила перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська на зустрічі з представниками Міжнародної організації з міграції (Представництво в Україні), зокрема з офіцером з питань зв’язків Лімою Алрохсі.

«Наша давня співпраця з Міжнародною організацією з міграції надає нам впевненості в успішній реалізації нових ініціатив. Ми налагоджуємо контакти з країнами, де працює найбільша кількість українських громадян і удосконалюємо міжнародну договірну базу. Збільшення потоків трудової міграції є загальносвітовою тенденцією, яка не оминула нашу країну».

Вона  також зазначила, що питання трудової міграції потребує особливої уваги та підходів.

«Основне наше завдання в тому, щоб зробити процес трудової міграції регульованим, забезпечити достатнє правове підґрунтя та соціальний захист наших громадян, які працюють за кордоном», – наголосила Ольга Крентовська.

Сторони обговорили напрями подальшої співпраці, можливості запровадження нової регіональної ініціативи у сфері трудової міграції, а саме проекту «Покращення якості підбору персоналу шляхом етичного працевлаштування та навчання», який зараз знаходиться на стадії розробки.