29 березня 2024 р.

Триває бойове злагодження особового складу батальйону територіальної

28.05.2014

Триває бойове злагодження особового складу батальйону територіальної оборони Вінниччина

Як повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України, у рамках модульної та фахової підготовки на одному з військових полігонів з особовим складом батальйону територіальної оборони Вінниччина проводяться заняття, під час яких воїни вдосконалюють навички з предметів бойової підготовки, зокрема, вогневої та тактичної.

Під керівництвом досвідчених офіцерів військовослужбовці виконують вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї різними способами та з різних положень. Також вдосконалюють майстерність якісно маскуватися, організовувати та нести службу на блокпостах. Крім того, особовий склад вчиться надавати першу медичну допомогу, самодопомогу, взаємодопомогу та проводити евакуацію поранених.

– Військові розуміють завдання та вимоги, які перед ними стоять, тому бойове злагодження проходить результативно. Завдяки підтримці керівництва та вінничан ми забезпечені усім необхідним, – наголосили офіцери батальйону.

Варто зазначити, що до складу батальйону входять мешканці Вінниччини. Всі вони мають середню або вищу освіту, більшість воїнів раніше проходили військову службу у лавах Збройних Сил.

Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА