Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
02 червня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Тренінг-семінар «СТВОРЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ОСББ»

13.05.2019

Корисний семінар відбувся 13 травня в приміщенні Чечельницької районної державної адміністрації.
Координатор з регіонального розвитку ПРООН Анастасія Ланіна вже вдруге відвідала наш район. Цього разу вона доступно презентували чечельничанам, як створити спроможне об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Україні при підтримці спільного проекту ЄС/ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES). Завдання проекту «Houses» - стимулювати та підтримувати створення ОСББ, сприяти діючим об'єднанням та допомагати їм в реалізації енергоефективних заходів.

У семінарі взяли участь представники трьох багатоповерхівок селища, представники структурних підрозділів адміністрації, ініціативні групи, які мають бажання зрозуміти щодо спроможності та дієздатності ОСББ і втілити в життя.

Зацікавили присутніх приклади наведені А. Ланіною успішного функціонування створених ОСББ на Вінниччині та в інших регіонах країни. Учасники зустрічі дискутували, а також отримали відповіді на питання, що їх цікавили.

Перелік  типових документів необхідних   для створення ОСББ можна отримати, звернувшись у відділ міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, Чечельницької райдержадміністрації.   


« Повернутись