26 квітня 2024 р.

Тетяна Кариченська під час першого засідання громадської ради при РДА озвучила план заходів по благоустрою територій району

13.02.2020

Одним із питань, винесених на обговорення з громадськістю під час першого засідання громадської ради при райдержадміністрації був благоустрій. Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля РДА Тетяна Кариченська зазначила: «Щороку, з настанням весни,  у Чечельницькому районі здійснюються заходи з організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району. Головою райдержадміністрації видається розпорядження, відповідно до якого затверджується план заходів».

Передбачається протягом двомісячника (березень-квітень) забезпечити спільно з органами місцевого самоврядування організацію виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього природного середовища,  приведення у належний санітарний стан території населених пунктів району, прибудинкових територій, а також здійснити  заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів.

Організувати проведення заходів із санітарної очистки територій пам’яток культурної спадщини, зокрема території меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави, визначних місць, пов'язаних з важливими історичними подіями, з життям та діяльністю відомих осіб, пам’яток археології, історії та монументального мистецтва.

Забезпечити:

організацію виконання заходів з приведення до належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг з додержанням вимог охорони праці та безпеки руху;

виконання на об’єктах, визначених для проведення поточного середнього ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення профілювання та планування узбіч і укосів; ліквідації чагарникової порослі на узбіччях і в смузі відводу, укосах та розділювальних смугах;

упорядкування доріг,  вулиць та тротуарів, в’їзних знаків населених пунктів;

проведення заходів із благоустрою парків, скверів, алей, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення (вокзали, станції, рекреаційні зони тощо);

прибирання та приведення в належний санітарний стан кладовищ;

відновлення та впорядкування водних джерел та витоків річок;

виконання комплексу заходів по  озелененню територій населених пунктів;

проведення заходів з відновлення лісових насаджень та їх збереження, запровадити систематичне прибирання зон лісових масивів;

контроль за підтриманням власниками об’єктів дорожнього сервісу (автозаправні станції, готелі, тощо), які межують із смугою відведення автомобільних доріг або в ній розташовані, відповідних територій в належному санітарному стані та недопущення фактів несанкціонованого розміщення відходів;

Провести в населених пунктах району «День довкілля» - суботник в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».