26 квітня 2024 р.

Телеканал “Вінниччина” запрошує жителів Подільського краю зустріти Новий рік та Різдво разом з улюбленими артистами

Новий рік та Різдво - час для дива та зимової казки...

І святкувати варто у товаристві найкращих друзів!

Телеканал“Вінниччина” запрошуєжителів Подільського краю зустріти Новий рік та Різдво разом з улюбленими артистами.

Таланти Вінниччини - на сценіобласної філармонії, аби представити себе у святковому амплуа, дарувати вам свою творчість й натхнення!

Понад 230 митців – учасників проекту створюють незабутній святковий настрій у новорічну ніч!!! Найбільші мистецькі колективи нараховували 58 учасників, а наймолодшій артистці  нещодавно  виповнилось  лише три роки.

Над створенням телевізійного святкового шоу працювали професійніоператори, звукорежисери, режисери, сценаристи,

продюсерителеканалу “Вінниччина”,

фахівцівінницької обласної філармонії .

Телеконцерт створено спільно зУправлінням культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації.

Концерт “Вінниччина новорічна” дивіться на телеканалі “Вінниччина”

31.12-23.30

01.01-16.00

13.01-17.00

14.01 -20.25

Українська пісняпро кохання , запальні іспанські та мелодійні італійські хіти.... Різдвяні віншування, «Щедрик»!

Відщирогосерцядля Вас!!!!

Зірки Вінниччини на Рідному каналііз святковим концертом у Новорічну ніч!!!

Святкуємо разом!!!!!!