23 квітня 2024 р.

Соціальна робота в районі – на високому рівні

06.02.2020

За результатами оцінки якості надання соціальних послуг у 2019 році відзначено кращі центри соціальних служб області. 5 лютого директор Вінницького обласного ЦСССДМ Олена Стоялова на підсумковій нараді вручила грамоти колективам 8 центрів області за забезпечення у 2019 році системної соціальної роботи щодо надання соціальних послуг різним категоріям сімей, дітей та молоді. Серед нагороджених є і Чечельницький районний ЦСССДМ (директор - Тетяна Фаренюк). Соціальні послуги надавалися 17-ти працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з них – психолог, педагог соціальний та фахівці із соціальної роботи.

Як повідомила Тетяна Фаренюк, - Соціальними послугами Центру протягом 2019 року скористалися 5506 жителів району, яким надано 7263 послуги. А також проведено 210 групових заходів з питань розвитку сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, організовано соціальну підтримку учасників АТО (ООС) та членів їх сімей. Працівники Центру постійно працюють над  формуванням здорового способу життя, попередженням сімейного неблагополуччя, профілактикою раннього соціального сирітства та над формуванням свідомого батьківства, попередженням домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми.