20 квітня 2024 р.

Системна та злагоджена робота влади і територіальних громад

23.12.2013
Системна та злагоджена робота влади і територіальних громад дала можливість зробити надзвичайно багато для розвитку Вінниччини
Про це зазначив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 23 грудня під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб регіону.
«Завершується рік. Досить непростий, але, думаю, плідний для нашої області. Тому що системна та злагоджена робота влади і територіальних громад дала можливість зробити надзвичайно багато хороших справ для розвитку Вінниччини, - зауважив очільник регіону Іван Мовчан. – У цьому році ми працювали за принципом, що будь-яка ініціатива громади повинна мати підтримку влади. І розпочинаючи роботу, основною ціллю визначили максимальну мобілізацію адміністративного ресурсу та фінансового – як бюджетного, так і позабюджетного. І вважаю, що на фоні усіх тих фінансових негараздів, які є в державі, нам це вдалося».
Керівник Вінниччини зазначив, що з об’єктивних причин обласна влада не мала змоги повною мірою реалізувати усе, що було заплановано. Та попри це, визначені завдання за багатьма напрямами виконані на 90-93 %. А це досить серйозний результат.
Іван Мовчан водночас підкреслив, що серед завдань, які ставить перед регіонами Президент України Віктор Янукович, - розвиток інфраструктури сільських територій та необхідність підтримки фермерських господарств. А також зауважив, що область має міцне підґрунтя для подальшої діяльності за цими напрямами, тож наступного року робота за визначеними позиціями лише посилюватиметься.