28 березня 2024 р.

"Сім пунктів" Путіна - це заморожування конфлікту на Сході України

03.09.2014

"Сім пунктів" Путіна - це заморожування конфлікту на Сході України - заява Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка

«Сім пунктів» російського президента нібито для вирішення кризи в Україні дивовижним чином нагадують план порятунку для російських терористів. Про це заявив Прем’єр-міністр України АрсенійЯценюк.
«Цей черговий «план» - спроба окозамилювання для міжнародного співтовариства перед самітом НАТО і намагання уникнути неминучих рішень Європейського Союзу про запровадження нової хвилі санкцій проти Росії», - наголосив Глава Уряду України.
«Справжній план Путіна – це знищення України і відновлення СРСР», - підкреслив він.
За словами Прем’єр-міністра, немає віри жодному плану російського президента: «Усі попередні погоджені Росією домовленості - в Женеві, в Нормандії, в Берліні, в Мінську - російський режим або просто ігнорував, або нахабно порушував».
«Найкращий план для припинення війни Росії проти України складається лише з одного пункту: Росія прибирає свою регулярну армію, найманців і терористів з української території. І тоді в Україні буде мир», - наголосив Глава Уряду.
«Ми очікуємо рішень НАТО і Європейського Союзу щодо зупинки агресора», - заявив АрсенійЯценюк.