27 квітня 2024 р.

Шлях до ефективної роботи реформ один – через об’єднання громад

21.06.2018

19 червня голова райдержадміністрації Сергій Пустовий провів робочу зустріч із головами селищної і сільських рад, директорами шкіл, керівниками установ і організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

«Сьогодні, аби запрацювали реформи, ми маємо злагоджено вирішувати всі нагальні питання, а це – реалізація Урядової програми «Нова українська школа» та забезпечення укладання декларацій із сімейними лікарями. Шлях до ефективної роботи реформ один – через об’єднання громад», - наголосив Сергій Михайлович.

Про стан укладання декларацій доповів головний лікар первинної ланки медицини Віктор Коваль. Він зазначив, що найчастіше жителі району віддають перевагу сімейному лікарю Наталії Юраш. Однак, жоден із п’яти сімейних лікарів не має граничної кількості пацієнтів.

Перед присутніми виступив сільський голова с.Луги Василь Голоднюк. Василь Іванович засвідчив, що кожна сільська рада готова надати допомогу у організації підписання декларацій. «Для цього треба, щоб сімейні лікарі приїхали у село, а приміщення і доступ до мережі Інтернет ми надамо», - запевнив сільський голова.

Що ж до об’єднання громад, то голови сіл були одностайні у тому, що об’єднатись слід усім територіальним громадам в одну із центром у Чечельнику.