19 квітня 2024 р.

Школярі Чечельницького району взяли участь у флешмобі з нагоди Дня Соборності України

22.01.2019

З нагоди Дня Соборності України учні чотирьох шкіл: Вербської, Ольгопільської, Чечельницькиких шкіл № 1 і № 2 взяли участь у флешмобі.

Хлопці і дівчата з нагоди сторіччя з дня проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР виконали Державний Гімн України та склали слово «Діти». При цьому вони  тримали в руках жовті та сині повітряні кулі, що символізувало єдність та соборність українського народу.

«Метою заходу є виховання національної свідомості та людської гідності, донесення  до сучасних і майбутніх поколінь історичних фактів про доленосні події, які об’єднали Україну. Ініціатива була від наших старшокласників, яку підхопили й наймолодші учні. Вважаю, що участь у подібних заходах лише сприятиме  вихованню справжніх патріотів», – розповла начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Деменчук.