19 квітня 2024 р.

Школа прес-секретарів

27.09.2018

За організаційної підтримки Миколаївської облдержадміністрації в області створюється об’єднана прес-служба територіальних громад.
Для професійної підготовки прес-секретарів та власних кореспондентів територіальних громад Чорноморським національним університетом розроблено спеціальний 100-годинний курс, що триватиме вересень-листопад 2018 року.
Будуть докладно вивчені та відпрацьовані такі теми:

1. Створення бази журналістів. Розсилка, підготовка прес-релізів, якісне їх написання.
2. Створення інформаційних приводів.
3. Висвітлення діяльності керівника. PR знакових особистостей підприємства чи установи.
4. Презентація соціальних проектів, створених підприємством (установою).
5. Соціальні мережі і як працювати з ними. Стратегії просування образу підприємства (установи) і його керівника в соціальних мережах.
6. Образ керівника в кадрі. Підготовка керівника до виходу в ефір.

Курс підготовлено за безпосередньої участі викладачів ЧНУ імені Петра Могили та кращих прес-секретарів і журналістів Миколаєва.
Беручи до уваги логістичні складнощі слухачів курсу – мешканців віддалених районів області, теоретична частина навчання буде проходити у дистанційній формі, у вигляді інтернет-лекцій та вебінарів.
Практичні навички студенти опановуватимуть у власній телевізійній студії ЧНУ імені Петра Могили та у ЗМІ Миколаєва.