17 лютого 2019 р.
15 лютого об 11:00 відбудуться урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В програмі - виступ ансамблю Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану "Перевал". Місце проведення - районний будинок культури. Вхід - вільний.

Щодо забезпечення комплексними реабілітаційними (абілітаційними) послугами дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності

08.02.2019

Управління праці та соціального  захисту населення райдержадміністрації має право приймати рішення про направлення, а реабілітаційні установи державної і комунальної форми власності – зараховувати дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (тобто майже до досягнення ними чотирьохрічного віку, наприклад, 3 роки 11 місяців), для надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг.