29 березня 2024 р.

Шановні ветерани! Дорогі жителі Вінниччини!

20.06.2014

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначається щорічно 22 червня, є приводом для кожного українця звернутись до героїчних сторінок історії своєї країни.
Кожна родина зберігає світлу пам’ять про батьків, дідів-прадідів, що відстояли мир і свободу для прийдешніх поколінь в боях Другої Світової війни.
Сьогодні вже мало залишилося в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Але перед лицем нової агресії, внуки-правнуки відважних бійців із фашизмом стали на захист Вітчизни сьогодні. Нові часи народжують нових героїв, які примножують славу України.
Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
Здоров’я Вам і достатку, дорогі наші ветерани, учасники бойових дій, діти війни.!Миру, сонця і спокою у вашим родинам.
Голова обласної
Анатолій Олійник Голова обласної