16 квітня 2024 р.

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

14.02.2015
Цьогоріч, 15 лютого виповнюється 26 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В цей день ми вшановуємо не тільки загиблих, а і висловлюємо глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військову присягу в «гарячих точках» планети.

Сумний підсумок цієї війни трагічний - життя 3280 наших співвітчизників забрала ця війна. Понад 8 тисяч повернулися пораненими та понад 6 тисяч стали інвалідами.

Ці пам’ятні дні ветерани війни в Афганістані 26 років відзначали як свято завершення останньої війни, де брали участь сини України. Нажаль, цьогорічні роковини співпали з загостренням внутрішньої політичної ситуації в нашій державі та збройної агресії з боку Росії, яка створює загрозу територіальній цілісності і суверенітету Україні.

В ці тяжкі для країни часи, як ніколи, ми згадуємо та цінуємо подвиги учасників бойових дій. Це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Шановні ветерани! Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих та шануємо живих, ви - Герої назавжди!

Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Честь вам і слава!

Голова обласної