19 квітня 2024 р.

Шановні керівники установ та організацій, уповноважених підрозділів, уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції!

28.05.2020

Чечельницька районна державна адміністрація нагадує, що 1 червня завершується термін подання щорічних декларацій за 2019 рік.  До завершення кампанії декларування залишилось 5 днів!

Відповідно до розділу ІІ Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 17 березня 2020 року № 102/20, одним із основних завдань уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) є перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та надання консультативної допомоги в заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

З метою уникнення неподання чи несвоєчасного подання декларацій, просимо провести для  працівників, які є суб’єктами декларування роз’яснювальну роботу та надавати таким особам методичну та консультаційну допомогу, а працівникам, які звільнилися в минулому році, нагадати про обов’язок подати декларацію після звільнення.

Крім того, прошу звернути увагу працівників, що за неподання чи несвоєчасне подання декларації передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність.

У разі виникнення питань технічного характеру, пропоную звертатись на  “гарячу лінію” технічної допомоги щодо роботи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування: +38(044)200-06-94 або email: support@nazk.gov.ua.

Роз’яснення щодо заповнення декларацій доступні на офіційному вебсайті Національного агентства за посиланням: https://cutt.ly/TyDpFxv

З повагою,

Начальник відділу з питань правового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Чечельницькій районній державній адміністрації Наталія НИКИТЮК

(251)2-12-79