28 березня 2024 р.

Сергій Пустовий: Майже 60 об'єктів включено до плану регіонального розвитку Чечельниччини на найближчих три роки

14.12.2018

14 грудня відбулося пленарне засідання 22 сесії Чечельницької районної ради 7 скликання, у якому взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Пустовий. Голова райдержадміністрації поінформував присутніх про роботу над формуванням Перспективного плану розвитку Чечельницького району на 2019-2021роки.

Як зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Сергій Пустовий: «На засіданні Ради регіонального розвитку України, що відбулося 12 листопада 2018 року, Президент України Петро Порошенко надав доручення розробити плани перспективного розвитку територіальних громад, обговорення яких провести в кожній громаді. На Чечельниччині за пропозиціями голів територіальних громад, керівників галузей освіти, культури, медицини, соціального захисту, економічного та агропромислового розвитку визначено переваги і пріоритети, на основі яких сформовано перспективний план розвитку територій Чечельницького району на 2019-2021 роки.
У даний план включено до 60 об’єктів, серед яких – ремонти доріг, будівництво та ремонт спортивних залів, капітальні ремонти закладів освіти, культури, охорони здоров’я, об’єктів житлово-комунального господарства.»
Також голова райдержадміністрації поінформував, що з метою ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях соціально-економічного та культурного розвитку району видано розпорядження  голови від 11 грудня 2018 року № 482 «Про раду регіонального розвитку Чечельницького району», відповідно до якого затверджено склад та положення про раду регіонального розвитку.

Сьогодні ж, під головуванням очільника району Сергія Пустового відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку Чечельницького району. Керівник району озвучив склад дорадчого органу, затверджений відповідним розпорядженням, до якого увійшли керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів влади, селищний, сільські голови та ознайомив з положенням про Раду. Окрім того, голова райдержадміністрації окреслив важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019 – 2021 роки.

«Спільно з кожним керівником, депутатським корпусом маємо досягати відчутних результатів, реалізовувати важливі місцеві проекти, працювати на громаду, покращувати життя людей в кожній громаді»,- наголосив Сергій Пустовий.