28 березня 2024 р.

Рятувальники Чечельниччини отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину

18.09.2020

17 вересня голова ОДА Сергій Борзов особисто привітав рятувальників Вінниччини з професійним святом.

«Ваша робота – це завжди ризик, – зазначив Сергій Борзов. – Не просто ж так придумали чергування – доба через троє. Бо кожен вихід на роботу – це, без перебільшення, вже геройство!».

А для того, аби рятувальникам Вінниччини працювалося легше, голова ОДА вручив ключі від аварійно-рятувальної машини на базовому шасі Volkswagen Crafter-35 вартістю 5 773 974 грн. Отримав ключі із рук очільника області начальник Чечельницького районного сектору підполковник служби  цивільного захисту Анатолій Гончар.

Автомобіль призначений для оперативної доставки рятувальників та спеціального обладнання до місця надзвичайної ситуації природного і техногенного характеру, виконання аварійно-рятувальних невідкладних робіт.