25 квітня 2024 р.

Роз’яснення з приводу процедури реєстрації місця проживання

13.02.2020

До 2016 року питаннями реєстрації займалася Міграційна служба України, однак, 4 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Відповідно до зазначеної постанови, функцію з реєстрації місця проживання було передано до виконавчих органів територіальних громад.

Таким чином, підрозділи Міграційної служби припинили здійснення реєстрації місця проживання.

Потрібний орган реєстрації можна знайти за допомогою відповідного сервісу на сайті ДМС Україниdmsu.gov.ua/services/regauth.html або звернутися до реєстраційного органу місцевого самоврядування за місцем своєї реєстрації.