28 березня 2024 р.

Розпочався регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019»

07.06.2019

З метою розвитку виробництва іпромоції товарів, що виробляються в області та відзначення лідерів торгівельної, харчової та переробної галузей, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції обласною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019».

Конкурс відбувається у новому форматі. Відбір переможців здійснюється за   9 номінаціями:

- «Екологічність та натуральність»;

-  «Інновації у виробництві»;

-  «Репутація та довіра»;

-  «Відкриття року»;

-  «Краща фірмова мережа виробника»;

-  «Якість»;

-  «Кращий експортер (обсяги, географія)»;

-  «Соціальна відповідальність»;

-  «Краща торгівельна мережа».

У конкурсі приймаютьучасть 24 підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості області.

З 4 по  24 червня 2019 року відбувається онлайн-голосування за номінантів конкурсу.

Онлайн-голосування проводиться на сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА за посиланням: http://www.dmsrr.gov.ua/konkurs-krashha-torgova-marka-pod%D1%96llya/