Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
19 червня 2019 р.

Рішення № 177 від 21.09.2018 року 26 позачергової сесії 7 скликання Стратіїської сільської ради «Про надання дозволу на розробку Детального плану території»

08.11.2018

Керуючись ст. ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Порядком розроблення містобудівної документації, затвердженим Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 (із наступними змінами та доповненнями), Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи клопотання ТОВ «НОВОФАСТІВ ЕНЕРДЖИ» від 21 вересня 2018 р. №1/09-18, сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1.  Надати дозвіл ТОВ «НОВОФАСТІВ ЕНЕРДЖИ» на розроблення детального плану території забудови земельної ділянки орієнтовною площею 4.0000 га для будівництва об»єкта альтернативної електрогенерації (сонячної електростанції), що знаходиться в селі Стратіївка Чечельницького району Вінницької області.

2.                 Визначити замовником з розроблення детального плану території виконавчий комітет Стратіївської сільської ради Чечельницького району Вінницької області.

3.       Фінансування робіт із розроблення детального плану території покласти на ТОВ «НОВОФАСТІВ ЕНЕРДЖИ».

4.       Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Стратіївської сільської ради Чечельницькогорайону Вінницької області, ТОВ «НОВОФАСТІВ ЕНЕРДЖИ» та розробником детального плану території -суб»єктом господарювання - проектною організацією, яка має в своєму складі архітектора з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації.

5.       Виготовлений та погоджений, згідно із вимогами чинного законодавства, детальний план території подати до Стратіївської сільської ради для розгляду і затвердження в установленому законом порядку.

6.       Виконавчому комітету Стратіївської сільської ради забезпечити :

-      складання разом із розробником та затвердження проекту завдання на розроблення детального плану території;

-      надання розробнику вихідних даних ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території»;

-      проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів згідно з порядком, встановленим Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555;

-   загальну доступність та оприлюднення матеріалів детального плану території відповідно до вимог чинного законодавства;

-   попередній розгляд матеріалів щодо розроблення детального плану території архітектурно-містобудівною радою відповідного рівня;

-   оприлюднення цього рішення з визначенням правових, економічних та екологічних наслідків шляхом його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті Стратіївської сільської ради Чечельницького району Вінницької області у встановлений строк з дня прийняття цього рішення.

7. Конроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів та охорони довкілля (голова комісії - Палайчук О.М.)


« Повернутись