26 квітня 2024 р.

Результати XVІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

07.06.2019

22 травня 2019 року відбулося засідання Конкурсної ради XVІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради (протокол від 22.05.2019 №2) визнано  переможцями 4 проекти громад нашого району, співфінансування яких буде здійснено з обласного бюджету.

1. Розвиток вело-інфраструктури громади села Берізки-Чечельницькі - СУЧАСНО, ЗДОРОВО, ЗРУЧНО. (проведення заходів по впорядкуванню сільських велосипедних доріжок, велосипедних стоянок, створення умов для відпочинку, занять велосипедним спортом, комфортного пересування по території села, покращення якості життя на селі, розвиток зеленого туризму) - с.Берізки-Чечельницькі – загальний бюджет проекту – 380,0 тис грн; фонд конкурсу  – 100,0 тис грн; учасник конкурсу – 220,0 тис грн; організації-партнери – 60,0 тис грн.
  2. Заміна вікон та дверей - надійний крок до енергозбереження – с. Жабокричка - загальний бюджет проекту – 249,8 тис грн; фонд конкурсу – 85,0 тис грн.; учасник конкурсу – 94,8 тис грн; організації-партнери – 70,0 тис грн.
  3. Модернізація системи опалення Каташинської ЗОШ і заміна котлів – с. Каташин - загальний бюджет проекту – 219,0 тис грн; фонд конкурсу  – 75,0 тис грн.; учасник конкурсу –81,0 тис грн; організації-партнери – 63,0 тис грн.
  4. "Увага до дітей сьогодн і- наше майбутнє завтра" – с. Тартак - загальний бюджет проекту – 125,0 тис грн; фонд конкурсу – 60,0 тис грн; учасник конкурсу – 41,0 тис грн; організації-партнери – 24,0 тис грн.

Начальник відділу міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку райдержадміністрації Марія Скоцеляс