28 березня 2024 р.

Призупинено навчання у дитячій музичній школі

29.11.2019

27 листопада 2019 р.  під головування першого заступника голови райдержадміністрації  Віталія Савчука було проведено засідання  районної  комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання щодо тимчасового призупинення  занять у Чечельницькій дитячій музичній  школі.

На  засіданні  комісії заслухали начальника  відділу культури і туризму  райдержадміністрації Аліну Шумило, яка  доповіла  про  стан  справ  з  відновленням  роботи котельні музичної  школи. За  словами Аліни Петрівни Шумило  стара  котельня була  закрита  у  зв’язку  з  її  аварійним   станом. Обігрів  школи  електроенергією  є неможливий  через слабку  мережу. Станом  на 28 листопада   замовлено  встановлення  нової  сучасної модульної  котельні. Орієнтовно  протягом  10 робочих днів  будуть  завершені  всі монтажні  роботи.

З метою  збереження  здоров’я  дітей та  викладачів музичної  школи  прийнято рішення  тимчасово  до 08 грудня 2019 року  призупинити  навчання.  Доручено начальнику  відділу  культури і туризму райдержадміністрації А. Шумило протягом  цього періоду організувати  всі  роботи  з  відновлення  опалення  школи.