26 квітня 2024 р.

Призов на строкову військову службу триває

06.11.2018

Сектор  цивільного  захисту,  оборонної  роботи райдержадміністрації інформує, що указом Президента України  від 10 вересня 2018 року № 274/2018 продовжено  строки  осіннього призову до 31  грудня  2018 року.

Відповідно до  планового  завдання  протягом  весняного призову до Збройних Сил України та інших  військових  формувань  направлено 13 юнаків з  нашого  району , що  становить 100 % . Станом на 01 листопада  2018 року призвано 9 юнаків.

Нагадаємо що згідно  Закону України «Про  військовий  обов’язок і  військову  службу»  особа призовного  віку, якій  надійшла повістка,  повинна  прибути   до  військового  комісаріату, отримати направлення  на  проходження медичної  комісії.У  разі  якщо повістка не  надійшла призовник  повинен  самостійно  з’явитись  до  військомату  у десятиденний  термін з  дня  прийняття  указу  про  призов.

Призовники, які  змінили місце проживання,  повинні  на протязі  7  днів  з’явитись до  військомату та  стати  на  облік  за  новим місцем проживання.

Відповідно до статті 210 Кодексу України про  адміністративні  правопорушення неявка  до  військового  комісаріату без  поважних причин  неподання  відомостей про  зміну мвсця проживання тягне  за  собою  накладення  штрафу  від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне порушення  карається  штрафом від 10  до 15   неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.