15 серпня 2020 р.

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Незалежності України

24.08.2019

Дорогі співвітчизники!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Незалежності України!

Всупереч усім випробуванням, які постали перед українським народом протягом ХХ сторіччя, нам вдалося вистояти і здобути у 1991 році омріяну незалежну державу. Але шлях незалежності виявився непростим – Україна у процесі складних трансформацій.

Ні для кого не є секретом, що українське суспільство втомилося десятиліттями спостерігати імітацію державної політики. Свій вибір на користь розвитку, а не імітації українці зробили ще у 2014 році, коли усвідомили ключові стратегічні пріоритети національного успіху – політичні та економічні свободи, докорінні внутрішні реформи та незворотність євроатлантичної інтеграції. Саме тому Уряд працював над впровадженням значних змін практично у кожній сфері суспільного та державного життя. Дуже важливо, щоб динаміка цих змін продовжувалася і надалі.

Час – завжди найкращий арбітр, який розставить акценти і щодо невдач, і щодо успіхів. Але вже сьогодні є очевидним, що протягом останніх років в Україні відбулося більше змін, аніж за всі десятиліття незалежності.

Тож закликаю усі політичні сили, громадянське суспільство та громадян і надалі працювати задля подальшого наповнення нашої державної незалежності реальним змістом! Дякую усім, хто був причетним до тих змін, яких нам вдалося досягти! Вірю, що разом ми досягнемо успіху!

Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН