19 березня 2024 р.

Привітання керівників району з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього, – ми виховуємо гідних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства під мирним небом, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Перший заступник

голови районної                                            Голова