19 квітня 2024 р.

Привітання керівників району з Міжнародним днем кооперації

03.07.2020

У першу суботу липня кооперативна громадськість світу урочисто відзначає своє професійне свято, започатковане Міжнародним кооперативним альянсом ще в 1922 році. Враховуючи, що кооперативний рух відіграє важливу роль в економіці переважної більшості країн світу, Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй підтримала цю ініціативу, проголосила Міжнародний день кооперації щорічною знаменною подією та прийняла рішення проводити його, починаючи з 1995 року, під егідою ООН. В Україні споживча кооперація була і залишається ефективною формою забезпечення економічних, соціальних і культурних потреб людей, а прагнення до розвитку - її основна рушійна сила.

Саме тому сьогодні відбувається широкомасштабне реформування системи споживчої кооперації України з метою її модернізації та підвищення конкурентоспроможності. Це дозволить покращити життя   кооператорам   та   забезпечити   процвітання   вітчизняного   кооперативного руху.

Шановні кооператори! Вам є чим пишатися, адже завдяки вашій сумлінній праці та відданості споживча кооперація району впевнено крокує в майбутнє, а слова «Взаємодопомога, демократія та мир!» -  це дійсно спосіб вашого життя.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання миру, міцного здоров'я, добра і щастя, благополуччя й плідної праці на благо нашої Вітчизни та подальшого розвитку споживчої кооперації України!

З повагою,

Перший заступник голови РДА                                 Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                                     Сергій П’ЯНІЩУК