28 березня 2024 р.

Привітання керівників району з Днем юриста

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об'єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Впевнені, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю ідеалів верховенства права та справедливості, моральності і милосердя.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою,

Голова райдержадміністрації              Голова районної ради