29 березня 2024 р.

Привітання керівників району з Днем Європи

16.05.2020

Шановні жителі Чечельницького району!

Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.  З травня 2003-го День Європи святкується і в нашій державі. Цей день, безперечно, став символом єднання географічної Європи, а для України − це важливий крок у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, наша країна зробила вибір – свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій. Це шлях, який обрав сам народ. Ми прагнемо досягти європейських стандартів в усіх сферах і запроваджувати європейські принципи, у тому числі й у питаннях співробітництва, щоб взяти все найкраще з досвіду наших сусідів, які є заможними й стабільними країнами. Саме в ці дні українці справді мають нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей і побачити нові перспективи розвитку в ЄС. Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, власного міста. Маємо пам’ятати, що ми живемо в центрі Європи і тільки від нас залежить, щоб він був не лише географічний.

Здоров’я Вам, дорогі чечельничани, здійснення планів і задумів, миру, достатку, благополуччя кожній родині.

Перший заступник голови РДА                                 Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                                     Сергій П’ЯНІЩУК