24 квітня 2024 р.

Привітання керівників району з Днем працівників житлово-комунального господарства та комунального обслуговування населення

15.03.2020

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас з професійним святом. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу району. Адже це – благоустрій і затишок населених пунктів, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні комунальні послуги.
Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства, складність і відповідальність роботи, яку ви виконуєте щодень.
Тож, хочемо подякувати вам за невтомну працю й відданість своїй професії.
Зичимо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою,

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                     Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                                                           Сергій П’ЯНІЩУК