Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
03 квітня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Привітання керівників району з Днем працівників житлово-комунального господарства та комунального обслуговування населення

15.03.2020

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас з професійним святом. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу району. Адже це – благоустрій і затишок населених пунктів, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні комунальні послуги.
Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства, складність і відповідальність роботи, яку ви виконуєте щодень.
Тож, хочемо подякувати вам за невтомну працю й відданість своїй професії.
Зичимо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.
 

З повагою,

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                     Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                                                           Сергій П’ЯНІЩУК


« Повернутись