25 квітня 2024 р.

Привітання керівників району з днем будівельника

09.08.2020

Шановні працівники та ветерани будівельної галузі!

Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята –

Дня будівельника!

Саме завдяки високому професіоналізму, невтомній енергії, багаторічній наполегливій праці багатьох поколінь будівельників створювалися сотні важливих для жителів нашого району об’єктів інфраструктури: житлові будинки, лікарні, школи і дитячі садочки, будинки культури і сільські клуби, заклади торгівлі, тваринницькі ферми та багато інших.

З почуттям глибокої вдячності за неоціненний вклад у розбудову Чечельниччини  зичимо вам міцного здоров’я, миру, щастя і злагоди, терпіння і віри у краще, успіхів у всіх починаннях. Нехай невтомними будуть ваші руки і серця, ніколи не покидає натхнення у роботі.

З повагою,

Перший заступник                                                                   Голова

голови райдержадміністрації                                                районної ради

Віталій САВЧУК                                                                        Сергій П’ЯНІЩУК