26 квітня 2024 р.

Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

07.12.2018

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Цей день воістину стає народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні – найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на задоволення життєвих потреб мешканців району. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Чечельницькому району розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє.

Переконаний, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу і разом з усією громадою, депутатами,  партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам  сили та наснаги.

З повагою,

Голова районної державної державної адміністрації Сергій ПУСТОВИЙ