20 квітня 2024 р.

Проведення заходу до Міжнародного дня людей з інвалідністю в соціальній лікарні «Милосердя»

06.12.2018

Щороку 3 грудня  ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата покликана згуртувати сили для допомоги  громадянам , що потребують особливої уваги та милосердя. Люди  з обмеженими  можливостями кожного дня долають труднощі та виявляють стійкість духу та непохитну віру в життя,  якій можуть позаздрити більшість людей. Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним на одинці зі своїми проблемами.

В цей день в  будинку районної соціальної лікарні «Милосердя» (відділення стаціонарного догляду)  був проведений захід з даної теми. Участь у заході  присвяченому  дню людей з інвалідністю взяли працівники терцентру та районного будинку культури.  Для підопічних працівниками районного будинку культури було підготовлено та проведено невеличку концертну програму . В ході заходу  кожен з підопічних отримав невеличкий подарунок із солодощами, які благодійно надала приватний підприємець Вікторія Олянецька.

В свою чергу мешканці даного закладу дякували всім за проявлену до них увагу, за добрі слова та підтримку.