25 квітня 2024 р.

Про зміни в складі сільських/селищних територіальних виборчих комісій Гайсинського району Вінницької області, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

11.09.2020

Витяг з Постанови  № 4 від 06 вересня 2020

ЗМІНИ

В складі Чечельницької селищної територіальнаої виборчої комісії Гайсинського району Вінницької області

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Атаманенко Оксана Миколаївна – 17.06.1972 року народження – від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Україна СЛАВЕТНА» ( у зв»язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб»єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії члена комісії:

Рубановська Ольга Яківна  - 29.06.1961 року народження – від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Україна СЛАВЕТНА».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Вовчук Галина Михайлівна – 21.05.1968 року народження – від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» ( у зв»язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб»єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії члена комісії:

Соколова Альона Михайлівна – 03.07.1987 року народження  --  від  Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Кирилко Вікторія Миколаївна  --  10.10.1975 року народження – від Вінницької обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» ( у зв»язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб»єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії члена комісії:

Лемець Марія Федорівна – 09.12.1962 року народження  - від Вінницької обласної організації політичної партії «Громадянська позиція».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Ліскова Марія Григорівна – 21,01,1961 року народження – від Вінницької обласної організації політичної партії «РУХ НОВИХ СИЛ»  ( у зв»язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб»єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії члена комісії:

Пасічник Лідія Володимирівна -  08,01,1964 року народження - – від Вінницької обласної організації політичної партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Чернишова Олена Віталіївна -  19.03.1978 року народження – від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»   ( у зв»язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб»єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії члена комісії:

Данільцева Людмила Анатоліївна -  25.11.1990 року народження -  від Вінницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ»ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»