28 березня 2024 р.

Про виконання завдань з підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років

15.08.2018

15 серпня 2018 року відбулось засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук.

Мета проведення засідання полягала в аналізі підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та визначенні завдань, спрямованих на повне її завершення.

В ході засідання було заслухано присутніх членів оперативного штабу про стан підготовки до осінньо-зимового періоду станом на 15 серпня 2018 року.

Найбільш повною та детальною була інформація начальника управління праці та соціального захисту населення Мартинюка Станіслава Миколайовича, який доповів, що спеціалістами управління праці та соцільного захисту населення проведено перевірки дотримання законодавства про охорону праці в котельнях району. Під час перевірок проводилась робота по забезпеченню піприємств відповідними законодавчими актами з питань охорони праці, зокрема журналами інструктажів, інструкціями для певних категорій працюючих.

Котельні yкoмплeктoвaнi машиністами (кочегарами) відповідно до штатного розпису. Працівники котелень забезпечені спецодягом, засобами індивідуального захисту відповідно до норм безоплатної видачі та додатків до колективних договорів.

Станіслав Миколайович надав детальний аналіз щодо потреби в вугіллі та дровах, а також необхідних коштах на їх закупівлю по школах, дитячих садочках, медичних закладах району.

28 серпня 2018 р. планується на базі районного центру зайнятості спільно з дочірнім підприємством ТОВ «Синтез-Союз» учбово-курсового комбінату м. Вінниці навчання та перевірка знань машиністів (кочегарів) котелень на знання віповідних нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.

Підсумовуючи роботу засідання штабу, перший заступник голови Віталій Володимирович Савчук наголосив, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій.

Відповідно до Плану заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років затвердженого розпорядженням від 15 травня 2018 року №172  відповідальним виконавцям доручено організувати роботу щодо укладання договорів з підприємствами, установами, організаціями, різних форми власності, на балансі яких знаходяться дорожні машини і механізми, для можливого їх залучення на снігоочисні роботи в період надзвичайних погодних умов для забезпечення руху автотранспорту та життєдіяльності регіону, а також забезпечити готовність необхідних запасів паливно-мастильних, посипкових матеріалів та шанцевих механізмів (у тому числі лопат для прибирання снігу добровільними формуваннями при ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій).