26 квітня 2024 р.

Про виховання з урахуванням темпераменту

17.02.2020

На базі Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 13 лютого 2020 року відбувся  семінар  з соціально-педагогічних питань, де розглядалось питання  виховання з урахуванням темпераменту,  для безробітних, на  який було запрошено педагога соціального районного центру соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді -  Лисенко Катерину Миколаївну.  А також на даному заході прийняла участь спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Стрельчук Лариса Петрівна, яка   ознайомила   учасників   із законодавством України щодо усиновлення, встановлення опіки та піклування над дітьми, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, забезпечення здійснення контролю за додержанням законодавства з питань захисту прав дітей, протидій торгівлі людьми.

Першочерговим питанням на яке звернула увагу педагог соціальний РЦ СССДМ Катерина Лисенко –  що потрібно не придушувати темперамент дитини, а навчитися управляти ним, а також проговорила про основні чинники, від яких залежить характер людини, а на завершення усім учасникам даного семінару  наголосила: «Характер може свідомо, цілеспрямовано вдосконалюватися самою людиною завдяки зміні соціальної поведінки, спільної діяльності, спілкування з іншими людьми. Треба знати, що характер можна змінювати протягом усього життя людини».