28 березня 2024 р.

Про роботу з вимушеними переселенцями

28.07.2015

Станом на 20.07.2015року на території району проживає 46сімей(94 осіб) вимушених переселенців з районів проведення антитерористичної  операції, з них:

працездатні жінки від 18 до 55 років,

22

працездатні чоловіки від 18 до 59 років

15

старше працездатного віку

31

діти до 6 років,

10

діти від 6 до 18 років

16

Також на території району зареєстрована однасім’яв складі двохчоловік, які переселились з тимчасово окупованої території республіки Крим.

Всі переселені особи проживають в будинках родичів, умови проживання задовільні.

При територіальниму центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чечельницького району створено банк одягу, продуктів харчування та засобів гігієни. Надано допомогу 19 сім’ям вимушених переселенців  продуктами харчування (різні види круп, цукор, макарони, соняшникова олія, печиво, чай та інше) та 15 сім’ям надано набори засобів гігієни (шампунь, зубна паста, мило, пральний порошок тощо). За сприяння Товариства Червоного Хреста 5 сім’ям переселенців надано по 40 кг. картоплі, 8 переселенцям надано набори засобів гігієни, 7 сім’ям надано по 5 кг. борошна, 5 кг. ячмінної крупи  та 1 л.олії. Волонтерською організацією «Мирна Україна» 1 вимушеному переселенцю надано 50 кг. картоплі, 30 кг. овочів,  різні види круп, соняшникова олія та інше.

Відповідно до Постанови КМУ від 01.10.2014р. №505 сім’ям вимушених переселенців призначається адресна грошова допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції – 94 особам на загальну суму 475,9 тис.грн. Призначення допомоги продовжується. Виплочено адресної грошової допомоги за червень 37 особам на суму – 52,5тис.грн. Заборгованість – немає.

Працівниками управління зібрано кошти та перераховано фінансову допомогу Збройним Силам України (повітряні сили м.Вінниця) на суму 1460,00 грн., придбано сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» на суму 1000,00 грн. та передано кошти на АТО в сумі 3050,00 грн.