26 квітня 2024 р.

Депутати райради затвердили бюджет на 2015р.

16.01.2015

15 січня 2015 року відбулася 23 сесія Чечельницької районної ради 6 скликання з порядком денним:

1. Про районний бюджет на 2015 рік.

2.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 р.

3. Про затвердження угод про передачу коштів іншої субвенції з сільських та селищного бюджетів до районного бюджету.

Інформувала: Решетник Н.О. –  начальник фінансового управління  райдержадміністрації.

4. Про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту інвалідів,  ветеранів війни та праці, пенсіонерів і незахищених верств населення Чечельницького району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання від 05 березня 2013 року № 188.

Інформував: Мартинюк С.М. –  начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

5. Про структуру і штатну чисельність виконавчого апарату районної ради.

6. Про оплату праці голови районної ради.

7. Про оплату праці заступника голови районної ради.

8. Про депутатське звернення народного депутата України.

9. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Інформував: Шепітко С. В. - голова районної ради.