20 квітня 2024 р.

Про проведену роботу з охорони праці повідомив начальник управління соцзахисту РДА Станіслав Мартинюк

19.10.2018

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар-нараду за участі представників Управління Держпраці у Вінницькій області та відповідальних осіб підприємств, установ, організацій з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць та вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції». У заході взяло участь 50 представників від підприємств, установ, організацій Чечельницького району.

Управлінням соцзахисту, територіальним центром спільно з фахівцем пожежної частини проведено нараду з працівниками соціальної сфери  на тему «Охорона праці» та «Пожежна безпека громадян», на якій були присутні 59 соцпрацівників.

З початку 2018 р. проведено вивчення стану справ з наданням методичної допомоги з питань охорони праці у 58 організаціях району. Роздано підприємствам району 16 інформаційних повідомлень про отримання дозволів підвищеної небезпеки та 5 запитів на установи району, які мають підпорядковані підприємства на заявки для  проведення атестації робочих місць, отримання декларацій відповідності  та проведення навчання в Вінницькому ЕТЦ.

Періодичний медогляд працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, згідно затвердженого головою Чечельницької райдержадміністрації календарного план-графіка проведено медичною комісією КУ «Чечельницька ЛПЛ» в кількості 257 чол. що становить 69% від загальної поданої кількості осіб (373 чол.).

Проведено  іспит по охороні праці та електробезпеці для 51 працюючих.  Здійснено навчання 23 машиністів-кочегарів (перша група). В планах – навчання й для другої групи до кінця поточного року. Проведено навчання для 44 машиністів-кочегарів (котельні) на базі Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ спільно з ТОВ «Синтез-Союз».

Зареєстровано 13 колективних договорів. Проведено атестацію 9 робочих місць (в т.ч на 3 сільгосппідприємствах).