29 березня 2024 р.

Про проведення громадських робіт у районі

13.02.2017

Відповідно до статей 6, 24, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, частини 3 статті 31 Закону України “Про зайнятість населення”, Порядку організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 з метою організації громадських робіт, видано розпорядження голови райдержадміністрації від 31 січня 2017 року № 46, яким передбачено:

1. Затвердити Перелік видів громадських робіт у Чечельницькому районі в 2017 році, що додається. (завантажити)

2. Затвердити перелік установ, організацій, за участю яких планується організувати громадські роботи, що додається. (завантажити)

3.Завідувачу сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації (Никитюк Н.Т.) подати розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції  Вінницькій області.

4.Розпорядження набирає чинності з дня офіційного опублікування в місцевих засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В.