26 квітня 2024 р.

Президент України спрямував Голові Верховної Ради листа щодо скликання 22 травня позачергового пленарного засідання Парламенту

22.05.2019

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України у середу, 22 травня, та включити до порядку денного розгляд питань стосовно внесення змін до законів України «Про вибори народних депутатів України» та «Про публічні закупівлі».

У листі зазначається, що ці питання були визначені під час сьогоднішніх консультацій Президента України з Головою Верховної Ради України, його заступниками та головами депутатських фракцій (депутатських груп) щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання.