21 листопада 2019 р.
- 21 листопада в актовій залі районної ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи. Початок об 11.00; - 22 листопада в актовій залі районної ради відбудеться пленарне засідання 26 сесії Чечельницької районної ради 7 скликання. Початок о 9.00; - 22 листопада у смт Чечельник біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій о 14.00 розпочнеться мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні;

Президент України провів зустріч зі Вселенським Патріархом

12.08.2019

У Стамбулі, на Фанарі відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Вселенського Патріарха Варфоломія І.

Вселенський Патріарх укотре підтвердив підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Володимир Зеленський подякував Вселенському Патріарху за підтримку України.

«Наша спільна цінність – життя людини. І це головне для мене, особливо зараз, коли я став Президентом України. Влада не повинна втручатися у церковні справи, я захищатиму незалежність церкви», – наголосив Глава держави.

Також у програмі візиту Президента України до Туреччини – відвідання храму Святого Георгія, розташованого на території Вселенської Патріархії.