21 листопада 2019 р.
- 21 листопада в актовій залі районної ради відбудуться урочисті заходи до Дня Гідності та Свободи. Початок об 11.00; - 22 листопада в актовій залі районної ради відбудеться пленарне засідання 26 сесії Чечельницької районної ради 7 скликання. Початок о 9.00; - 22 листопада у смт Чечельник біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій о 14.00 розпочнеться мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні;

Президент України підписав Закон щодо врегулювання питання сонячних електростанцій домогосподарств

12.08.2019

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект №10357)щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд).

Завдяки цьому Закону:

-домогосподарство може розміщувати СЕСд до 30 кВт як на даху, так і на землі;

- вирішено питання встановлення відповідно до курсу євро «зеленого» тарифу СЕСд, розташованих на земельних ділянках, які було введено в експлуатацію до набрання чинності Законом України № 2712;

- врегульованорівень «зеленого» тарифу для об’єктів відновлюваної енергетики потужністю до 150 кВт.

«Нагадаю, що за останні 5 років в Українімайже 12 тис. сімей встановили та використовують СЕС загальною потужністю близько 280 МВт.Це понад 240 млн євро інвестицій в енергонезалежність родин!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Таким чином, законодавство дозволяє повернути інвестиції у вкладені проекти, а власники СЕСд виробляють «чисту» енергію для своїх потреб та дбають про навколишнє середовище.

Управління комунікації та звязків з громадськістю Держенергоефективності