22 травня 2019 р.
- 29 травня 2019 року о 9.30 у районному будинку культури розпочнеться районний дитячий фестиваль "Ми діти твої, Україно", присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Вхід - вільний. -

Президент підписав Закон, спрямований на створення додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб'єктів авторського права

02.10.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних».

Метою Закону є удосконалення процесу маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних. Завдяки підвищенню прозорості процесу маркування правовласники зможуть ефективно контролювати процес видачі марок і вчасно протидіяти шахрайству і незаконному використанню цих захисних елементів.

Реалізація Закону сприятиме створенню додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб'єктів авторського права.