17 лютого 2019 р.
15 лютого об 11:00 відбудуться урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В програмі - виступ ансамблю Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану "Перевал". Місце проведення - районний будинок культури. Вхід - вільний.

Президент підписав Закон, спрямований на створення додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб'єктів авторського права

02.10.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних».

Метою Закону є удосконалення процесу маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних. Завдяки підвищенню прозорості процесу маркування правовласники зможуть ефективно контролювати процес видачі марок і вчасно протидіяти шахрайству і незаконному використанню цих захисних елементів.

Реалізація Закону сприятиме створенню додаткового механізму для боротьби з піратством і порушенням прав суб'єктів авторського права.