19 квітня 2024 р.

Президент України провів телефонну розмову з Віце-президентом

19.03.2015

Президент України провів телефонну розмову з Віце-президентом США

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Віце-президентом США Джозефом Байденом.
Петро Порошенко повідомив про ситуацію на Донбасі і поінформував щодо останніх нормативних актів, які ухвалив український Парламент на виконання Мінських домовленостей.
Джозеф Байден розповів про рішення Президента США щодо проведення тренувань для 780 українських військовослужбовців Національної гвардії, які відбудуться найближчим часом.
Віце-президент також повідомив, що наприкінці березня до України прибуде перша партія військових автомобілів для підсилення обороноздатності України.
Президент України подякував США за сильну позицію щодо Криму та послідовну підтримку територіальної цілісності України.