29 березня 2024 р.

Президент Петро Порошенко підписав закон про ОСББ, який руйнує

10.06.2015

Президент Петро Порошенко підписав закон про ОСББ, який руйнує монополію  ЖЕКів

Президент Петро Порошенко підписав закон №1565, який руйнує монополію ЖЕКів і дає змогу мешканцям багатоквартирних будинків ефективно управляти спільним майном.

"Таким чином мешканці багатоквартирних будинків зможуть самостійно управляти власним будинком, обирати постачальників послуг та відмовлятися від них у разі неякісного обслуговування. Це ще один європейський закон, який віддаляє нас від радянської адміністративної системи управління і надає право власникам самим організовувати та відповідати за умови свого проживання", - прокоментував підписання даного закону на своїй сторінці у Facebook Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

Даний закон також сприятиме збільшенню кількості ОСББ в країні, які зможуть скористатися державною програмою компенсації частини витрат на утеплення житла, яку розробило Держенергоефективності та прийняв Уряд 8 квітня 2015 року (постанова № 231).
Закон набуває чинності з 1 липня 2015 року.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА